Неділя, 25.02.2018, 09:02
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню
Пропозиції
Екскурсії [0]
р.Дністер [6]
Карпати [2]
печери [3]
річка Серет [3]
р. Черемош [4]
Рафтинг [4]
Комбіновані [0]
Наші контакти
Тел. 0982497764
Ім`я відправника *:
E-mail відправника *:
Тема листа:
Текст повідомлення *:

Пошук
Форма входа
статистика
Головна » 2009 » Грудень » 31 » Найпопулярніший маршрут на вихідні по Дністру
17:12
Найпопулярніший маршрут на вихідні по Дністру

Зустріч  в Івано - Франківську. 
Трансфер Івано - Франківськ - Незвисько.
Можливий самостійний доїзд до місця початку сплаву.
 
Підготовка до сплаву, інструктаж з техніки безпеки, розподіл по катамаранах.
Обід

Графік руху:
  1-й день Незвисько - Беремяни - 22км.
  2-й день Беремяни - Устечко - 22км.


Раковець.
 Колись в селі був замок, збудований в середині 17 ст., від якого лишилися самі руїни, власне, не руїни, а лише одна висока вежа. В якийсь період міжвладдя селяни розібрали мури замку на будматеріали. Село цікаве своєю забудовою, яка нагадує мусульманську. Хати оточені кам’яними мурами, деякі з них мають глухі зовнішні стіни. Можливо, колись тут оселилися татари. Люди про це не говорять, але багато з них мають явно неслов’янські риси.
У підніжжі скелі і замку знаходиться травертинова ніша з пробитими бійницями - вона була, мабуть, додатковою вогневою точкою.

Беремяни
Колись село стояло далі від берега на кургані, і його мешканці постійно страждали від наїздів татар. З Попової могили було дуже далеко видно, і там завжди було один-два вартових, які пильнували, чи не йдуть татари. Але колись татари захопили село зненацька. Вони наказали усім людям йти до церкви святити паски. В селі залишився один дід 90 літ. Одна жінка була коханкою у татарина і мала від нього дитину. Він казав їй повернутися в село ніби-то по сіль. Вона вернулася і тим врятувала собі життя, бо татари всіх людей в церкві вирізали. Кров текла потічками в Дністер. Від тої крові стала червоною гора над Дністром, яка тепер так і називається Червона. А жінка з дідом і сином поселилися в лісі. Від них і пішло нове село Переберем’яни.
В цьому місці впадає в Дністер р.Стрипа.

2 день
Сніданок
 Підготовка до сплаву
На лівому схилі Дністра, біля с.Литяче – печера Соколине гніздо, яку видно здалека, майже при самій вершині схила. Печера травертинова. Нижчее по течії пролягає газопровід «Дружба». Прходимо біля зруйнованого мосту на початку с.Устечко.
Обід. Трансфер Устечко - Червоногород - Чортків(Тернопіль).

Червоногород. Джуринський водоспад.
 Червоногород - одне із найстарших містечок Поділлля, згадується у руських літописах ще в ІХст.Замок перебував у доброму стані до Першої світової війни, а в роки Другої світової був зруйнований і більше не відновлювався. В околицях замка далеко чути шум води. Це - річка Джурин, яка тече біля нього і утворює розкішний, стрімкий Джуринський водоспад (Червоногородський), - найбільший (16м) на рівнинній території України.

Чортків

Руїни замку, деревяна церква, Домініканський костел.
Саме в 1522 р. вперше згадується Чортків як приватне село в документах, коли воно дістало самоврядування за магдебургським правом, а також дозвіл на організацію цехів, місто підпорядковувалося Теребовлянському староству Руського воєводства. Господарськими і адміністративними справами відав магістрат на чолі з бургомістром, судові повноваження виконувала судова влада (лава), очолювана війтом.

Категорія: р.Дністер | Переглядів: 1804 | Додав: saga | Рейтинг: 4.7/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Фото по категоріях
замки, палаци, водопади [57]
р.Дністер [167]
печери [29]
Рафтинг [132]
р. Серет [108]
сувеніри [0]
урочище Червоне [34]
спорядження [16]
Карпати [165]
Мандрівки
друзі сайту
Туристичний портал. Проживання в Карпатах. Фото Карпат. Карти Карпат

Розробка сайту.
Студія дизайну © 2018 |